Зарегистрироваться
Справочник:
Электрика
/
Система стартера
/
Составляющие
/
Втулка стартера
Деталь:
Втулка стартера
Тип:
Новая запчасть
Машина:
Неизвестно Неизвестно
Фирма:
CARGO
Номер производителя:
-
Оригинальный номер:
CAR 140311, 12.50*16.05*12.00mm, 2114-5352,
Другие номера:
803042,
Доп. информация:
-
Важно:
Вы можете заказать восстановление собственной детали или заказать поиск и реставрацию нужной Вам запчасти

Количество:

2 шт.

Цена:

0 USD / 40 UAH

Поставка:

Одесса, сегодня

Гарантия:

По договоренности

Доставка:

По договорённости

Тип Наименование Фирма Продавец Цена (грн) Поставка (дн) Склад (шт) Информация
Нов Гайка (BOSAL258891M10) BOSAL Servis55 90 Одесса, сегодня Под заказ
Нов Гайка (BOSAL258040M10x15) BOSAL Servis55 90 Одесса, сегодня Под заказ
Нов Гайка (BOSAL258047M10x125) BOSAL Servis55 90 Одесса, сегодня 10
Нов Oring (EMMETECO02778B1202451) EMMETEC Servis55 23 Одесса, сегодня 6
Нов Oring (EMMETECO0271830205) EMMETEC Servis55 23 Одесса, сегодня 10
Кроссы для искомого кода не найдены.

Вопросы по теме:

[09.06.2023] Тимур подробнее

Особливість цього явища така. При холодному двигуні все горазд.... При запуску прогрітого двигуна (після невеликої зупинки кілька хвалин) стартер чіпляє, а потім прокручуеться.... запустити двигун вдається з 3-4 спроби... що це може бути? бендекс? чи контакт на втягуючем соленоїді?... може в кого траплялось щось схоже? спробую сформувати питання інакше... це єлектрична, чи механична проблема? в кого які гіпотези?

[31.01.2017] Максим подробнее

У меня Skoda Superb 1.8 T AWT, механика, 2002. а проблема в том, что вентилятор ПОСТОЯННО крутит на максимум и есть пропуски воспламенения в 1 и 2 цилиндрах. Свечи и катушки менял, форсунки местами тоже менял, отсоединил термовыключатель на радиаторе. Один хрен крутит. Вопрос: почему он крутит, если его датчик я отсоединил?

[06.02.2022] Захар подробнее

Е53, 3,0і, 2001 рік. Прошу допомогти знайти причину. Все почалося з того, що іноді не спрацьовував ц. з. і приходилось відкривати через личинку замка, з часом це траплялося частіше. Я спробував перепрописати ключ заново, але перепрописати не вдалося. Думаю це щось з блоком комфорту, чи з проводкою до нього. Порадьте куди копати?