Количество:
1 шт.
Цена:
840 UAH
Поставка:
Киев, 1 день
Гарантия:
14 дней
Доставка:
-
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Сальник полуоси (24273971) | General Motors | Servis55 | 696 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Фильтр воздушный (96328718) | GM | Servis55 | 435 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Прокладка поддона (94525114) | GM | Servis55 | 43 | Киев, 1 день | 2 | |
|
Свеча зажигания (GM96307562) | OEM/OE/OR | Servis55 | 435 | Киев, 1 день | 6 | |
|
Клапан (96490780) | OEM/OE/OR | Servis55 | 652 | Киев, 1 день | 1 |
Доброго дня ! Допоможіть оприділити причину. Опель Астра J 2013р. 1.7 CDTI. На прогрітій машині при їзді, а саме при обгоні чи досягненні 2,5 або 3,0 оборотів викидає помилку "Підходить строк сервісного тех-обслуговування" і втрачається потужність авто (наче відключається робота турбіни). Після того як заглушу авто, та знову заведу все нормально. Чек не горить. Така помилка викидує не часто, приблизно десь 1 раз на тиждень, при цьому їжджу кожного дня, і практично також кручу мотор до 2,5 - 3,0 оборотів. 2 тижні тому чистили на сервісі сажевий фільтр. Потужність і тяга авто нормальна. Підскажіть що це може бути! Наперед вдячний !
Вчера обнаружился шум из под капота, типа дребезжания. Сегодня утром все тихо. По приезду на работу шумовибрация повторилась, когда открыл капот, источником шума оказалась пластиковый кожух вентилятора охлаждения. Выключил климат (режим авто), вентилятор остановился и вибрация \шум прекратился. Присутствует небольшой люфт крильчатки. Посоветуйте как поступить.
Привіт. Машина w245 B180CDI подьоргує на холостих. Відбувається це рідко: 1-2 рази на місяць. Машиною подьоргує і стрибають обороти +/-100. Коли підключити Xentry, показує збільшену корекцію на одному з циліндрі близько +5. Коли не подьоргує, все в нормі. Можливо проблема з форсунками? Але одна нова форсунка коштує ~450 євро, тому підскажіть чи правильно я думаю і які підводні камені можуть бути. Дякую за відповідь