Количество:
1 шт.
Цена:
17 USD / 725 UAH
Поставка:
Одесса, сегодня
Гарантия:
По договоренности
Доставка:
По договорённости
Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Набор прокладок (NIS1010174YX5) | OEM/OE/OR | Servis55 | 4 184 | Одесса, сегодня | 1 | |
![]() |
Пыльник ШРУСа (MF2816) | MASUMA | Servis55 | 418 | Одесса, сегодня | 2 | |
![]() |
Стартер (06F30032BO) | VALEO | Servis55 | 3 766 | Одесса, сегодня | 1 | |
![]() |
Свеча зажигания (TOY9091901164) | OEM/OE/OR | Servis55 | 167 | Одесса, сегодня | 4 | |
![]() |
Насос ГУР (4911074N00) | OEM/OE/OR | ГУРСЕРВИС | 6 760 | Одесса, сегодня | Под заказ |
Всем привет! Столкнулся с тем, что после зимы на лобовом стекле появилось парочка мелких царапин, которые видно только на солнце, но меня это жутко напрягает . Скажите пожалуйста, можно ли проблему решить какой-то полировкой? Mazda 3, 2008"
Доброго дня. Сьогодні з-під торпеди в салон зі сторони пасажира потік антифриз, багато. Розширювальний бачок майже порожній. Розібрав панелі зі сторони пасажира і зі сторони водія. Пічка зі сторони водія - все сухо. Завів двигун 5-10хв , погазував, на моніторі засвітився service і повідомлення що двигун несправний. Не тече ні звідки, але під торпедою деталі зовні все мокре. Рушати з місця поки не пробував. Не розумію звідки може текти та як це починити.
Потрібно допомога, яке лобове ставити, китай чи "оригінал". На китай 2800, "оригінал" 4800. Чи є різон переплачувати? Partner 1.6 hdi