Количество:
2 шт.
Цена:
3 USD / 162 UAH
Поставка:
Одесса, сегодня
Гарантия:
По договоренности
Доставка:
По договорённости
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Прокладка (CHED4G15B1307041) | OEM/OE/OR | Servis55 | 181 | Одесса, сегодня | 1 | |
|
Насос ГУР (T113407010BB) | Неизвестно | ГУРСЕРВИС | 3 636 | Одесса, сегодня | Под заказ | |
|
Рейка рулевая (T113401010BB) | OEM/OE/OR | ГУРСЕРВИС | 7 806 | Одесса, сегодня | Под заказ | |
|
Рейка рулевая (T113401010BB) | OEM/OE/OR | Гидравлика | 8 597 | Одесса, сегодня | Под заказ | |
|
Фильтр воздушный (bk37040) | OEM/OE/OR | Servis55 | 136 | Одесса, сегодня | 1 |
Вітаю! Вже пів-року мучусь з невловимим стуком. Може хтось підкаже щось. Проблема така: при розгоні (або просто під навантаженням, коли навіть легенько тисну газ при рівномірному русі) чути ритмічний стук в такт обертам коліс. Стук подібний на гулю на шині, глухий. Чути було в діапазоні швидкостей 40-80 км/год. Локалізувати на слух не вдається (хоча схильний думати що справа спереду). На нейтралці, або ж просто при русі на передачі але без газу, стуку немає. Якщо витягнути запобіжник муфти заднього приводу - стуку теж немає. Коли переставив щойно відбалансовані передні колеса місцями (ліве/праве) - стук відчутно зменшився, і діапазон швидкостей стуку звузився до 60-80 км/год. Колеса були кривуваті, купив і поставив нові шини - стук лишився без змін, в тому ж діапазоні 60-80 км/год. Перестановка коліс більше не впливає. Кардан недавно ремонтувався і балансувався, підвісний підшипник новий. Підвісний підшипник проміжного валу теж новий, передній правий внутрішній ШРУС новий. Всі ступиці нові (Ілджін). Майстри розводять руками, внятно нічого не можуть сказати. Зараз їжджу з відключеним заднім приводом, щоб не стукало.
У меня американский Шевроле SS, полетели сайлентблоки, вы восстанавливаете их на такие редкие машины? Какую гарантию дадите?
Добрый день! Подскажите пожалуйста. Вообщем, ехал на трассе и в какой то момент появилась вибрация с передней части машины около колес. После этого загорелся чек, причем чек моргал. После этого сбавил скорость, вибрация исчезла. Ещё секунд 20 моргал и перестал. Сегодня с работы поехал домой повторилось то же самое, но чек не моргал. С чем это может быть связан?