Количество:
2 шт.
Цена:
12 USD / 502 UAH
Поставка:
Одесса, сегодня
Гарантия:
По договоренности
Доставка:
По договорённости
Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Реле регулятор (BOS1986AE0110) | BOSCH | Servis55 | 837 | Одесса, сегодня | 1 | |
![]() |
Генератор (070903139x) | OEM/OE/OR | Servis55 | 6 276 | Одесса, сегодня | 1 | |
![]() |
Реле регулятор (1986AE0110) | BOSCH | Servis55 | 418 | Одесса, сегодня | 1 | |
![]() |
Генератор (ASA0237) | OEM/OE/OR | Servis55 | 6 276 | Одесса, сегодня | 1 | |
![]() |
Шестерня бендикса стартера (1986SE1645) | BOSCH | Servis55 | 837 | Одесса, сегодня | 1 |
Замучила проблема з пропусками запалювання,машина Subaru Impreza WRX STI 2006 підтроює коли стоїть на місці на холостому,по ромрайдері показує пропуски в 1 циліндрі, але вони не систематичні,то є то нема, при їзді по відчуттях все добре ,нічого не троїть, ромрайдер теж не показує пропуски десь з 4тис. обертів. Замінив катушку на нову і запхав нову свічку не помогло, форсунки всі пролиті і лиють однаково,резинку з форсунки на блок теж замінив. В чому ще може бути проблема??? розковирювати проводку?
Всім привіт! :) Власне проблема Ford Fiesta 1.4 TDCI diesel смикається двигун на холодну, після старту двигуна після певного простою спостерігається ривки з плаванням обертів. Після роботи двигуна протягом певного часу нормалізується, АЛЕ бувають поодинокі ривки і під час їзди. Смикання відбувається хаотично, може бути протягом 30 секунд, іншого разу протягом 10, як коли. В офіціалів сказали про помилку в EGR - замінив, не допомогло.Власне основна здогадка - це котрась з форсунок грішить. Які ще ідеї?
Как-то мне кажется такого быть не должно, поэтому интересуюсь. Когда езжу в жару с кондиционером и пытаюсь поскорее разогнаться (точно замечал на 3-ей передаче), при подходе к 2.5-2.7 тысячам оборотов появляется резкий провал и потом опять начинает разгоняться. в общем как-то неравномерно. при выключенном кондиционере такого не бывает. пока не знаю на сколько оно систематично, но пару раз уже случалось за последние дни. откуда этот провал и в чем проблема?