Количество:
1 шт.
Цена:
2 100 UAH
Поставка:
Киев, 1 день
Гарантия:
14 дней
Доставка:
-
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Электродвигатель насоса ЭГУР (32106864330) | OEM/OE/OR | Мастер Сервис | 29 330 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Радиатор отопителя (64119297754) | OEM/OE/OR | Мастер Сервис | 2 510 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Педаль тормоза (35006799925) | OEM/OE/OR | Мастер Сервис | 2 510 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Насос омывателя (61662751743) | OEM/OE/OR | Мастер Сервис | 1 470 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Педаль газа (35426853176) | OEM/OE/OR | Мастер Сервис | 2 510 | Киев, 1 день | 1 |
Не працює обігрів заднього скла, лампочка на кнопці активації обігріву горить. Реле також чути що щолкає. Запобіжник в нормі. Знімав обшивку з кришки багажника, дивився ніби все ціле (минулого року працював). Підкажіть як правильно поміряти подачу напруги, та який має бути ток? Де ще варто шукати причину поломки? Дякую.
В общем с недавнего времени заметил дверь водительская открывая - как бы цепляет чем то в районе замка и чтобы этого не ощущать приходится снаружи за ручку дверь как бы вверх тянуть после чего открывать/закрывать....дверь провисла или замок мозги делает?...в любом случае - как отрегулировать? замок или ответную часть на кузове крутить или дверь снимать?
Доброго дня. Сьогодні з-під торпеди в салон зі сторони пасажира потік антифриз, багато. Розширювальний бачок майже порожній. Розібрав панелі зі сторони пасажира і зі сторони водія. Пічка зі сторони водія - все сухо. Завів двигун 5-10хв , погазував, на моніторі засвітився service і повідомлення що двигун несправний. Не тече ні звідки, але під торпедою деталі зовні все мокре. Рушати з місця поки не пробував. Не розумію звідки може текти та як це починити.