Количество:
Под заказ Заказать
Цена:
0 UAH
Поставка:
Киев, 1 день
Гарантия:
По договоренности
Доставка:
-
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ремень генератора (4PK942) | DAYCO | Servis55 | 450 | Киев, 1 день | Под заказ | |
|
Трубка гидравлическая (1359958080) | OEM/OE/OR | Servis55 | 3 604 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Насос ГУР (9640906580) | Неизвестно | ГУРСЕРВИС | 2 766 | Киев, 1 день | Под заказ | |
|
Насос ГУР (4007CJ) | Неизвестно | ГУРСЕРВИС | 3 327 | Киев, 1 день | Под заказ | |
|
Насос ГУР (4007CJ) | Неизвестно | ГУРСЕРВИС | 3 987 | Киев, 1 день | Под заказ |
DAEWOO Sens. Вчора їздив Тернопіль-Мукачеве, і назад. Ну, там багато підйомів-спусків. На одному із них по дорозі туди - помітив, що стрілка температури підскочила вгору, чого з машиною ніколи не буває (стрілка завжди на одній позиції стоїть). Востаннє, коли таке траплялося (теж саме на підйомі, років може 8-10 тому) - то була проблема із термостатом, його замінили, і далі все стало ок. Одне слово, помітив таке: їду вгору, затяжний підйом - температура росте. Вискакую на підйом - далі по рівній дорозі температура впала. Тосол вроді мало не було, але трошки долив вчора. Паралельно по дорозі додому вмикав пічку, щоб скинути температуру - то вроді проїхав без зростання... Верх радіатора дуже гарячий, низ просто теплий. А сьогодні по місту трошки проїхався, світлофори, затори - нічого, все ок... Міняти термостат? Чи що це таке?
Суть питання наступна, на прогріту прослідковується краще - як що двигун крутанути +1500 обертів і почати гальмувати то стрілка тохометру опускається менше 700 обертів та двигун майже глохне , при цьому падає потужність двигуна . Двигун D4164T 1.6 дизель 109 лс. Що зробив Заміна EGR , клапан N75-здається такий номер, вакуумний насос - новий , турбіна нова . На холодну все наче і норм працює і тихенько но потім легенька вібрація і втрачає потужність і обирти провалюються в позначку 700 - але як що витискати щеплення то такий ефект пропадає , але потужність і динаміка розгону зменшуються все одно.
Доброго времени суток, уважаемые Не так давно стал счастливым обладателем opel combo (груз) 1,3 cdti и сразу столкнулся с вопросом: Горит желтая лампа (уровень масла по щупу все ок), как это может быть и что делать?