Количество:
1 шт.
Цена:
840 UAH
Поставка:
Киев, 1 день
Гарантия:
14 дней
Доставка:
-
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Подшипник ступицы (4243105001) | OEM/OE/OR | Мастер Сервис | 1 930 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Генератор (115101) | OEM/OE/OR | Мастер Сервис | 4 590 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Картридж турбины (0101075) | OEM/OE/OR | Мастер Сервис | 4 920 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Крышка двигателя передняя (A6710160106) | OEM/OE/OR | Мастер Сервис | 1 540 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Турбина (128041) | OEM/OE/OR | Мастер Сервис | 8 380 | Киев, 1 день | 1 |
2.0tdi 2007р. Авто пригнав з Німеччини. Почав виносити мої мозги сажовик. Спочатку була тупа, а потім взагалі заглохла і не заводилась. Було прийнято рішення знімати і промивати фільтра. Після промивки заводим авто все ок. Проїхали аж 400-500 км і знову аварійний режим двигуна та чек. Їду на СТО. Після їхньої роботи знову 400 км. і аварійний режим двигуна... Підскажіть будь ласка, що зробити?
привіт всім. трохи придавив передній бампер справа, акурат біля форсунки фароомивача, після цього вона перестала працювати. судячи з того, що ліва працює і фара мокра, а права фара суха, напевно навіть і невисувається. при цьому в своєму місці трохи бовтається, не сидить міцно на місці як ліва. питання - можна якось її акуратно витягти і подивитися що вона і як вона? альтеа
Leon 1,6 S+ При выключенном климате в салоне начинает прилично вонять выхлопом. При движении с открытым окном тоже самое. С включенным климатом запаха нет. Заезжал на два профильных СТО, говорят по выхлопной системе все ОК. На одном из них сказали, что нужно помыть мотор от масла. Вроде как от этого может быть запах. Какие будут мысли?