| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Втулка рейки (EMMLM6116) | EMMETEC | Servis55 | 444 | Киев, 1 день | 3 | |
|
Щётки стартера (CAR803038140559) | CARGO | Servis55 | 222 | Киев, 1 день | Под заказ | |
|
Фильтр воздушный (ASH200KK31) | ASHIKA | Servis55 | 356 | Киев, 1 день | 5 | |
|
Пыльник ШРУСа (G55002) | MARUICHI | Servis55 | 267 | Киев, 1 день | 2 | |
|
Втулка рейки (LM6096) | EMMETEC | Servis55 | 667 | Киев, 1 день | 2 |
Всім гарного дня. При старті та плавному наборі швидкості машина їде нормально. Але як оберти двигуна в районі 2000, і треба пришвидчитися явно відчувається пробуксовка, оберти двигуна піднімаються до 3000 а прискорення майже не відбувається. Грішу на диск зчеплення. А ще на холостих відчувається гарчання яке зникає при натисканні педалі щеплення, який пітшипник треба замінити щоб не гарчав. Чи можна визначити треба міняти все і одразу, чи тільки диск щеплення, не знімаючи КПП? Що порадите? Дякую за допомогу. Haval H5
Проблема в диагностике коробки. Выдаёт ошибку солиноидного блока либо провод внутри коробки. От этого глючит машина, не держит обороты. Что делать?
Добрый день! у меня одномассовый маховик, хочу заменить корзину с диском и выжимным. Корзину надо взводить или нет? И какой комплект взять? Sorento BL, 2.5TD (14X л/с), Part-Time, MT Год выпуска: 2002"