Количество:
Под заказ Заказать
Цена:
2 USD / 110 UAH
Поставка:
Одесса, сегодня
Гарантия:
По договоренности
Доставка:
По договорённости
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Трос газа (AC91799) | JP GROUP | Servis55 | 851 | Одесса, сегодня | 1 | |
|
Втулка рейки (L10209) | EMMETEC | Servis55 | 426 | Одесса, сегодня | 3 | |
|
Насос ГУР (1114344) | HITACHI | ГУРСЕРВИС | 3 078 | Одесса, сегодня | Под заказ | |
|
Насос ГУР (6G913A696JC) | HITACHI | ГУРСЕРВИС | 5 072 | Одесса, сегодня | Под заказ | |
|
Насос ГУР (6891391) | OEM/OE/OR | ГУРСЕРВИС | 2 864 | Одесса, сегодня | Под заказ |
Рульова рейка FORESTER III 2008 HELP!!!! після 60 тис. вдалого володіння субару пришла біда.... :( і це як виявилось не ТО на 100 тис. електро рульова рейка, на даний момент вже 4-й раз її ремонтують і знову невдало. стук пропав но при їзді (я так розумію нагрівається) починаться скрип, кермо стає крутися значно тугіше пару тисяч в такому режимі і знову стук.... поможіть що робить, хто знає де і як можна її зробить???? чи це вже не реально і нада брать нову реку??? П.С. глушник в місці де він ближче всього до рейки був обмотаний і азбестом і як зараз термо бинтом Чек не вискакує ні на ямах ні на поліцейських. Руль так легкий(при початку руху), а тугішим стає після того як постою в пробці чи проїду 15 - 20 км, причом тугішим стає по наростающій аж до скрипу.
Заехал на СТО поменять масло в ГУР, больше ничего с ним не делал, после замены руль пришлось крутить двумя руками (усилие примерно как на стоящих жигулях). На следующий день вернулся на СТО, мастера пожали плечами, а х..его знает из-за чего это. Поменяли тоже масло еще раз, руль крутится начал, но на процентов 70 от того, что было изначально.
На автомобиле Nissan Primera 1999 года выпуска понижается уровень масла в расширительном бачка в гидравлике, что следует проверить для обнаружения утечки.