Количество:
1 шт.
Цена:
251 UAH
Поставка:
Киев, 1 день
Гарантия:
14 дней
Доставка:
-
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Набор прокладок (TOY0411131252) | OEM/OE/OR | Servis55 | 4 348 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Стартер (2810031070) | OEM/OE/OR | Servis55 | 4 348 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Рычаг (4879030080) | OEM/OE/OR | Servis55 | 6 522 | Киев, 1 день | 2 | |
|
Сайлентблок (516514) | OEM/OE/OR | Servis55 | 261 | Киев, 1 день | 2 | |
|
Болт развальный (4840930020) | OEM/OE/OR | Servis55 | 261 | Киев, 1 день | 3 |
Не працює обігрів заднього скла, лампочка на кнопці активації обігріву горить. Реле також чути що щолкає. Запобіжник в нормі. Знімав обшивку з кришки багажника, дивився ніби все ціле (минулого року працював). Підкажіть як правильно поміряти подачу напруги, та який має бути ток? Де ще варто шукати причину поломки? Дякую.
Всем привет! Матиз в комплектации без регулировки из салона боковых зеркал. Необходима замена передней двери. Есть дверь от матиза в комплектации с регулировкой из салона боковых зеркал. Можно ли поставить эту дверь?
Доброго дня. Сьогодні з-під торпеди в салон зі сторони пасажира потік антифриз, багато. Розширювальний бачок майже порожній. Розібрав панелі зі сторони пасажира і зі сторони водія. Пічка зі сторони водія - все сухо. Завів двигун 5-10хв , погазував, на моніторі засвітився service і повідомлення що двигун несправний. Не тече ні звідки, але під торпедою деталі зовні все мокре. Рушати з місця поки не пробував. Не розумію звідки може текти та як це починити.