Количество:
1 шт.
Цена:
9 324 / 9 324 UAH
Поставка:
Ковель, 3 дня
Гарантия:
По договоренности
Доставка:
Курьерские службы
Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Сальник полуоси (MAG56025744) | OEM/OE/OR | Servis55 | 336 | Ковель, 3 дня | 1 | |
![]() |
Сальник ГУР (F00669M) | TCS | Servis55 | 504 | Ковель, 3 дня | Под заказ | |
![]() |
Наконечник рулевой (CEMZ42) | CTR | Servis55 | 630 | Ковель, 3 дня | 1 | |
![]() |
Тяга рулевая (CRMZ32) | CTR | Servis55 | 840 | Ковель, 3 дня | 2 | |
![]() |
Подшипник КПП (HEE4035EPD) | MOTORHERZ | Servis55 | 3 782 | Ковель, 3 дня | Под заказ |
Рульова рейка FORESTER III 2008 HELP!!!! після 60 тис. вдалого володіння субару пришла біда.... :( і це як виявилось не ТО на 100 тис. електро рульова рейка, на даний момент вже 4-й раз її ремонтують і знову невдало. стук пропав но при їзді (я так розумію нагрівається) починаться скрип, кермо стає крутися значно тугіше пару тисяч в такому режимі і знову стук.... поможіть що робить, хто знає де і як можна її зробить???? чи це вже не реально і нада брать нову реку??? П.С. глушник в місці де він ближче всього до рейки був обмотаний і азбестом і як зараз термо бинтом Чек не вискакує ні на ямах ні на поліцейських. Руль так легкий(при початку руху), а тугішим стає після того як постою в пробці чи проїду 15 - 20 км, причом тугішим стає по наростающій аж до скрипу.
Здравствуйте , у меня Mazda 3 BK , плохо возвращается руль (либо вовсе не возвращается) в центральное положение после поворота. На данный момент насос ГУР новый , резина новая , сход/развал в допусках , рулевая рейка не перетянута , опорники амортизаторов новые. Куда можно еще посмотреть что бы решить данную проблему?
У меня Тойота Королла, люфтил руль, я отремонтировал рейку люфт не ушел, сказали что нужно менять кардан рулевой колонки, новый стоит как три ремонта рейки. Можно восстановить? Там нужно крестовины поменять!