Количество:
1 шт.
Цена:
304 UAH
Поставка:
Киев, 1 день
Гарантия:
14 дней
Доставка:
-
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Актуатор (NTYNSPME006) | NTY | Servis55 | 12 000 | Киев, 1 день | Под заказ | |
|
Катушка зажигания (2504050) | HITACHI | Servis55 | 222 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Пыльник ШРУСа (G55002) | MARUICHI | Servis55 | 267 | Киев, 1 день | 2 | |
|
Уплотнительное кольцо под форсунку (MITMD604688) | OEM/OE/OR | Servis55 | 111 | Киев, 1 день | 10 | |
|
Фильтр воздушный (UFI3025300) | UFI | Servis55 | 533 | Киев, 1 день | 1 |
Последнее время, при парковке или просто при вывороте руля до упора без движения, руль в конце выворота как будто "пружинит", не выворачивается до конца. Стоит начать движение, руль доворачивается примерно на четверть оборота, до упора. Усилитель электрический. В сервисе не нашли ошибок и разводят руками. Что может быть?
Доброго времени суток. VW T4 - есть подозрение, что потекла рулевая рейка, если привезти Вам саму рейку, сколько будет стоить работа по её ремонту?
Рульова рейка FORESTER III 2008 HELP!!!! після 60 тис. вдалого володіння субару пришла біда.... :( і це як виявилось не ТО на 100 тис. електро рульова рейка, на даний момент вже 4-й раз її ремонтують і знову невдало. стук пропав но при їзді (я так розумію нагрівається) починаться скрип, кермо стає крутися значно тугіше пару тисяч в такому режимі і знову стук.... поможіть що робить, хто знає де і як можна її зробить???? чи це вже не реально і нада брать нову реку??? П.С. глушник в місці де він ближче всього до рейки був обмотаний і азбестом і як зараз термо бинтом Чек не вискакує ні на ямах ні на поліцейських. Руль так легкий(при початку руху), а тугішим стає після того як постою в пробці чи проїду 15 - 20 км, причом тугішим стає по наростающій аж до скрипу.