Количество:
1 шт.
Цена:
342 UAH
Поставка:
Киев, 1 день
Гарантия:
По договоренности
Доставка:
-
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Подшипник рулевого вала (7830327103) | ZF | Servis55 | 670 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Oring (O02873A) | EMMETEC | Servis55 | 45 | Киев, 1 день | 11 | |
|
Стартер (113678) | CARGO | Servis55 | 5 357 | Киев, 1 день | Под заказ | |
|
Прокладка крышки клапана (325070) | ERLING | Servis55 | 446 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Прокладка термостата (038121119) | OEM/OE/OR | Servis55 | 223 | Киев, 1 день | 1 |
Виникала постійна проблема з вилєтом ошибки на БК 335 (датчик положення КВ) і глохла, доїздився що заводилась тільки з толкача, вчора поміняв датчик коленвала, стала заводитись нормально але обороти на холодну після заведення зранку низькі 10-20сек треба ногою підгазовувати а потом постійно тримаються 1300-1500+-. Заводиться і робить на бензині, стоїть ГБО4 але різниці не має на чому, робить однаково. РХХ новий і перед заміною датчика КВ обороти були нормальні. Куда копати?
Доброго дня ! Допоможіть оприділити причину. Опель Астра J 2013р. 1.7 CDTI. На прогрітій машині при їзді, а саме при обгоні чи досягненні 2,5 або 3,0 оборотів викидає помилку "Підходить строк сервісного тех-обслуговування" і втрачається потужність авто (наче відключається робота турбіни). Після того як заглушу авто, та знову заведу все нормально. Чек не горить. Така помилка викидує не часто, приблизно десь 1 раз на тиждень, при цьому їжджу кожного дня, і практично також кручу мотор до 2,5 - 3,0 оборотів. 2 тижні тому чистили на сервісі сажевий фільтр. Потужність і тяга авто нормальна. Підскажіть що це може бути! Наперед вдячний !
Здравствуйте. Проблема такая: при холодном запуске, лампа давления масла гаснет только через 20 сек примерно. Если потом заглушить и сразу завести, гаснет тут же. Если машина постоит 5-10 мин, лампа после заводки тухнет опять через 20 сек. В чем можем быть причина? Готовиться к капиталке?