Количество:
2 шт.
Цена:
15 USD / 675 UAH
Поставка:
Одесса, сегодня
Гарантия:
По договоренности
Доставка:
По договорённости
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Подшипник генератора (HUY3734221320) | OEM/OE/OR | Servis55 | 450 | Одесса, сегодня | 1 | |
|
Сальник полуоси (MAG56025744) | OEM/OE/OR | Servis55 | 360 | Одесса, сегодня | 1 | |
|
Сальник ГУР (F00669M) | TCS | Servis55 | 541 | Одесса, сегодня | Под заказ | |
|
Наконечник рулевой (CEMZ42) | CTR | Servis55 | 676 | Одесса, сегодня | 1 | |
|
Тяга рулевая (CRMZ32) | CTR | Servis55 | 901 | Одесса, сегодня | 2 |
Куда только не пытался вэдэшкой прыснуть (петли, тягу ограничителя) чтобы понять откуда ноги ростут, но скрип не пропадает. Такое впечатление, что внутри двери нужно где-то помазать. Подскажите, как решать такую проблему?
Добрый день. Провисла по всем признакам водительская дверь - подскажите там петлю заменить отдельно нельзя ? как можно отрегулировать. Признаки - при езде стук издает неприятный такой глухой в районе двери
Доброго дня. Сьогодні з-під торпеди в салон зі сторони пасажира потік антифриз, багато. Розширювальний бачок майже порожній. Розібрав панелі зі сторони пасажира і зі сторони водія. Пічка зі сторони водія - все сухо. Завів двигун 5-10хв , погазував, на моніторі засвітився service і повідомлення що двигун несправний. Не тече ні звідки, але під торпедою деталі зовні все мокре. Рушати з місця поки не пробував. Не розумію звідки може текти та як це починити.