Количество:
1 шт.
Цена:
2 USD / 88 UAH
Поставка:
Одесса, сегодня
Гарантия:
По договоренности
Доставка:
По договорённости
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Предохранитель (TESFJ1625A) | OEM/OE/OR | Servis55 | 133 | Одесса, сегодня | 1 | |
|
Рейка рулевая (53601S3VA01) | OEM/OE/OR | ГУРСЕРВИС | 17 579 | Одесса, сегодня | Под заказ | |
|
Рейка рулевая (53601STXA01) | OEM/OE/OR | ГУРСЕРВИС | 14 428 | Одесса, сегодня | Под заказ | |
|
Сальник рулевой рейки (NAKF00544) | NAK | Servis55 | 310 | Одесса, сегодня | Под заказ | |
|
Фильтр масляный (SHAFOM195) | SHAFER | Servis55 | 199 | Одесса, сегодня | Под заказ |
Рульова рейка FORESTER III 2008 HELP!!!! після 60 тис. вдалого володіння субару пришла біда.... :( і це як виявилось не ТО на 100 тис. електро рульова рейка, на даний момент вже 4-й раз її ремонтують і знову невдало. стук пропав но при їзді (я так розумію нагрівається) починаться скрип, кермо стає крутися значно тугіше пару тисяч в такому режимі і знову стук.... поможіть що робить, хто знає де і як можна її зробить???? чи це вже не реально і нада брать нову реку??? П.С. глушник в місці де він ближче всього до рейки був обмотаний і азбестом і як зараз термо бинтом Чек не вискакує ні на ямах ні на поліцейських. Руль так легкий(при початку руху), а тугішим стає після того як постою в пробці чи проїду 15 - 20 км, причом тугішим стає по наростающій аж до скрипу.
Пежо партнер 2003рік, 2,0.Прошу допомоги. Неправильно показує спідометр.їду 70 показує 60,їду 115 показує 90.відповідно кілометраж неправильний.що робити? (колеса вроді стандартні пежовські 14ка)
Підкажіть будь-ласка, коли на Т4 2.5 ACV перестає реагувати педаль газу і при цьому моргає спіраль накалу обороти 1100. Ця проблема проявляється хаотично (може за 5 км поїздки може за 200 км)!!! При діагностиці, коли вона себе проявляє, є ряд ще інших помилок. Дякую!!!