Количество:
1 шт.
Цена:
4 050 UAH
Поставка:
Киев, 1 день
Гарантия:
14 дней
Доставка:
-
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Комплект кондиционера (FA3418002) | FA1 | Servis55 | 870 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Комплект кондиционера (STASGA9122) | STARLINE | Servis55 | 1 087 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Пробка сливного отверстия (OE7703075348) | OEM/OE/OR | Servis55 | 130 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Oring (OE7701051797) | OEM/OE/OR | Servis55 | 130 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Подшипник кондиционера (DT123030) | DIESEL TECHNIC | Servis55 | 870 | Киев, 1 день | 1 |
Замучила проблема з пропусками запалювання,машина Subaru Impreza WRX STI 2006 підтроює коли стоїть на місці на холостому,по ромрайдері показує пропуски в 1 циліндрі, але вони не систематичні,то є то нема, при їзді по відчуттях все добре ,нічого не троїть, ромрайдер теж не показує пропуски десь з 4тис. обертів. Замінив катушку на нову і запхав нову свічку не помогло, форсунки всі пролиті і лиють однаково,резинку з форсунки на блок теж замінив. В чому ще може бути проблема??? розковирювати проводку?
Виникала постійна проблема з вилєтом ошибки на БК 335 (датчик положення КВ) і глохла, доїздився що заводилась тільки з толкача, вчора поміняв датчик коленвала, стала заводитись нормально але обороти на холодну після заведення зранку низькі 10-20сек треба ногою підгазовувати а потом постійно тримаються 1300-1500+-. Заводиться і робить на бензині, стоїть ГБО4 але різниці не має на чому, робить однаково. РХХ новий і перед заміною датчика КВ обороти були нормальні. Куда копати?
Вчера обнаружился шум из под капота, типа дребезжания. Сегодня утром все тихо. По приезду на работу шумовибрация повторилась, когда открыл капот, источником шума оказалась пластиковый кожух вентилятора охлаждения. Выключил климат (режим авто), вентилятор остановился и вибрация \шум прекратился. Присутствует небольшой люфт крильчатки. Посоветуйте как поступить.