Количество:
1 шт.
Цена:
1 260 UAH
Поставка:
Киев, 1 день
Гарантия:
14 дней
Доставка:
-
| Тип | Наименование | Фирма | Продавец | Цена (грн) | Поставка (дн) | Склад (шт) | Информация |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ремкомплект насоса ГУР (NI495912Y025) | OEM/OE/OR | Servis55 | 885 | Киев, 1 день | 1 | |
|
Насос ГУР (49110CB000) | HITACHI | ГУРСЕРВИС | 4 180 | Киев, 1 день | Под заказ | |
|
Рейка рулевая (490010041R) | JTEKT | ГУРСЕРВИС | 15 195 | Киев, 1 день | Под заказ | |
|
Рейка рулевая (490010045R) | JTEKT | ГУРСЕРВИС | 17 238 | Киев, 1 день | Под заказ | |
|
Генератор (112940) | OEM/OE/OR | Мастер Сервис | 3 300 | Киев, 1 день | 1 |
Доброго дня. На ходу при включені нетральної передачі (ручна коробка) засвічується лампочка і пропадають обороти при натискані на педаль газу ніякої реації. Просто робить на холостих. Після перезапуску двигуна авто працює, що може бути.
Доброго дня. Дано Ланос сенс 2006 р.в., пробіг 174 т км, у мене відносно недавно. Є така проблема, при прогріванні на бензині холості оберти піднімаються до 2 тис, потім плавно опускаються до 1 тис, коли починаю вмикати обігрів заднього скла, двірники і пічку, оберти різко починають стрибати і машина глохне. На газу такої проблеми немає. Їздила на сто, думала проблема в РХХ або дроссельній заслонці, проблеми не побачили, сказали звернутися до електрика. Електрик заміряв вольтаж, сказав це генератор, при ремонті генератора змінили регулятор напруги і підшипник. Наче проблема минула, але пройшло пару днів і знову все те саме. Вже не знаю куди звернутися. Дякую
Доброе время суток. Мастер 2015г. Даёт зарядку при включении печки,печку выключаем нет зарядки через минуту. АКБ меняли, ошибок нет. Это что может быть? Прописать может АКБ надо?